UI Suite Bootstrap (5.0.0-alpha9) - en to eu translation catalogue (59 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Upload
eu: Igo

en: Options
eu: Aukerak

en: Create
eu: Sortu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Up
eu: Gora

en: Example
eu: Adibide

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Log in
eu: Sartu

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Install
eu: Instalatu

en: Tools
eu: Tresnak

en: Close
eu: Itxi

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Setting
eu: Ezarpena

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Hide summary
eu: Laburpena ezkutatu

en: Edit summary
eu: Laburpena editatu

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
