UI Suite Bootstrap (5.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (56 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Container
az: Konteyner

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Upload
az: Yükləmə

en: Options
az: Seçimlər

en: Create
az: Yaradıldı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Up
az: Yuxarı

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Color
az: Rəng

en: Log in
az: Loqin

en: Last
az: Son

en: Uninstall
az: Silin

en: Install
az: Yükləmek

en: Close
az: Bağlı

en: New
az: Yeni

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Setting
az: Parametr

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status message
az: Status mesajı

en: Hide summary
az: Xülasəni gizlədin

en: Edit summary
az: Xülasə redaktə edin

en: Add effect
az: Effekt əlavə edin
