UI Suite Bootstrap (5.0.0-beta2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ
