UI Suite Bootstrap (5.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (77 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Upload
el: Αποστολή

en: Options
el: Επιλογές

en: Create
el: Δημιουργία

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Up
el: Επάνω

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Color
el: Χρώμα

en: Log in
el: Είσοδος

en: Last
el: Τελευταίο

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Close
el: Κλείσιμο

en: First
el: Πρώτο

en: New
el: Δημιουργία

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Setting
el: Ρύθμιση

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Hide summary
el: Απόκρυψη περίληψης

en: Edit summary
el: Επεξεργασία περίληψης

en: Update style
el: Ενημέρωση στυλ

en: Add effect
el: Προσθήκη εφέ

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Your shopping cart is empty.
el: Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο.

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: You have unsaved changes.
el: Έχετε αλλαγές που δεν έχουν αποθηκευτεί.

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
