UI Suite Bootstrap (5.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Create
gu: બનાવો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Up
gu: ઉપર

en: Color
gu: રંગ

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: Tools
gu: સાધનો

en: Close
gu: બંધ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો

en: Add effect
gu: અસર ઉમેરો
