UI Suite Bootstrap (5.0.0-beta3) - en to ht translation catalogue (21 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Updated
ht: A jou

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Tools
ht: Outi

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
