UI Suite Bootstrap (5.1.0-alpha6) - en to be translation catalogue (69 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Download
be: Сцягнуць

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Container
be: Кантэйнер

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Manage
be: Кіраваць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Upload
be: Загрузіць

en: Configure
be: Правіць

en: Create
be: Стварыць

en: Revert to defaults
be: Вярнуць да прадвызначаных

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Color
be: Колер

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Install
be: Усталяваць

en: Tools
be: Прылады

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Apply
be: Ужыць

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Restore
be: Аднавіць

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Hide summary
be: Схаваць падсумаванне

en: Edit summary
be: Рэдагаваць падсумаванне

en: Update style
be: Абнавіць стыль

en: Add effect
be: Дадаць эфект

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
