UI Suite Bootstrap (5.1.0-beta1) - en to af translation catalogue (42 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Container
af: Houer

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Upload
af: Oplaai

en: Configure
af: Verstel

en: Create
af: Skep

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Filter
af: Filtreer

en: Navigation
af: Navigasie

en: Color
af: Kleur

en: Log in
af: Teken in

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Revert
af: Rol terug

en: Apply
af: Pas toe

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
