UI Suite Bootstrap (5.1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (84 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Container
lv: Konteiners

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Create
lv: Izveidot

en: Revert to defaults
lv: Atgriezt noklusētos iestatījumus

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Up
lv: Augoša

en: Example
lv: Piemērs

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Color
lv: Krāsa

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Last
lv: Pēdējā

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Tools
lv: Rīki

en: Close
lv: Aizvērt

en: First
lv: Pirmā

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Cart
lv: Grozs

en: New
lv: Jauns

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu

en: Update style
lv: Atjaunināt stilu

en: Add effect
lv: Pievienot efektu

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Your shopping cart is empty.
lv: Pirkumu grozs ir tukšs.

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: Install and set as default
lv: Instalēt un iestatīt kā noklusējuma

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
