UI Suite Bootstrap (5.1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (38 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Upload
mn: Оруулах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Color
mn: Өнгө

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Revert
mn: Буцаах

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх
