UI Suite Bootstrap (5.1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Your shopping cart is empty.
ga: Tá do chairt folamh.
