UI Suite Bootstrap (5.1.0-beta2) - en to se translation catalogue (20 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Close
se: Gidde

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta
