UI Suite Bootstrap (5.1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (42 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Manage
sr: Управљај

en: Revert to defaults
sr: Врати на подразумевано

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Color
sr: Боја

en: Log in
sr: Пријави се

en: Cart
sr: Kopпa

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Your shopping cart is empty.
sr: Ваша корпа је празна.

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
