UI Suite DaisyUI (4.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
