UI Suite DaisyUI (4.0.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Footer
ps: پښۍ
