UI Suite DaisyUI (4.0.0-alpha5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
