UI Suite DaisyUI (4.0.0-alpha7) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Navn

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Footer
is: Síðufótur

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
