UI Suite DaisyUI (4.0.0-alpha8) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
