UI Suite DaisyUI (4.0.0-alpha8) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
