UI Suite DaisyUI (4.0.0-alpha8) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe
