UI Suite DaisyUI (4.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Contact
et: Kontakt

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Footer
et: Jalus

en: Jobs
et: Tööd

en: Company
et: Asutus

en: Links:
et: Lingid:

en: Features
et: Omadused

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
