UI Suite DaisyUI (4.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Example
eu: Adibide

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
