UI Suite DaisyUI (4.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Advertisement
gu: જાહેરાત
