UI Suite DaisyUI (4.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Legal
hu: Jogi nyilatkozat

en: Label
hu: Címke

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Footer
hu: Lábléc

en: Jobs
hu: Munkák

en: Company
hu: Cég

en: Example
hu: Példa

en: Advertisement
hu: Hirdetés

en: Security
hu: Biztonság

en: Links:
hu: Hivatkozások:

en: Features
hu: Jellemzők

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Available components
hu: Elérhető összetevők

en: Slot
hu: Hely

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Terms of use
hu: Felhasználási feltételek

en: Branding
hu: Márkázás

en: Social
hu: Közösségi

en: Available styles
hu: Elérhető stílusok

en: About us
hu: Rólunk

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Privacy policy
hu: Adatvédelmi irányelvek

en: Cookie policy
hu: Sütihasználati nyilatkozat
