UI Suite DaisyUI (4.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان
