UI Suite DaisyUI (4.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური
