UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Contact
be: Кантакт

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Features
be: Функцыі

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
