UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Legal
ja: 利用許諾

en: Label
ja: ラベル

en: Contact
ja: コンタクト

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Footer
ja: フッター

en: Jobs
ja: ジョブ

en: Company
ja: 会社

en: Example
ja: 例

en: Advertisement
ja: 広告

en: Security
ja: セキュリティー

en: Features
ja: フィーチャー

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Services
ja: サービス

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Available components
ja: 利用可能なコンポーネント

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Design
ja: デザイン

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Pricing
ja: 価格

en: Available styles
ja: 利用できるスタイル

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
