UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
