UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
