UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Help
cy: Cymorth

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Footer
cy: Troedyn

en: Company
cy: Cwmni

en: Available components
cy: Cydrannau sydd ar gael

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
