UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
