UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Marketing
kn: ಮಾರ್ಕೆಟಿಂಗ್
