UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Company
lt: Įmonė

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Advertisement
lt: Reklama

en: Security
lt: Saugumas

en: Features
lt: Savybės

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Services
lt: Paslaugos

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
