UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Contact
lv: Kontakti

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Example
lv: Piemērs

en: Security
lv: Drošība

en: Links:
lv: Saites:

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
