UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Help
ml: സഹായം

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
