UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ
