UI Suite DaisyUI (5.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Help
te: సహాయం

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Features
te: విశేషాలు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
