UI Suite DSFR (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Menu
ml: മെനു

en: System
ml: സിസ്റ്റം
