UI Suite DSFR (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Search
nn: Søk

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Close
nn: Lukk

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
