UI Suite DSFR (1.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Close
se: Gidde
