UI Suite DSFR (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Menu
ps: غورنۍ

en: System
ps: سيستم

en: Close
ps: تړل

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Setting
ps: امستنه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
