UI Suite DSFR (1.0.0-beta7) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Search
ast: Guetar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Menu
ast: Menú

en: Options
ast: Opciones

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Close
ast: Zarrar

en: Color scheme
ast: Esquema de colores
