UI Suite DSFR (1.0.0-beta7) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Menu
bg: Меню

en: Options
bg: Параметри

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Footer
bg: Под черта

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Search form
bg: Форма за търсене
