UI Suite DSFR (1.0.0-beta7) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Search
fi: Etsi

en: Container
fi: Säiliö

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Menu
fi: Valikko

en: Options
fi: Valinnat

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Example
fi: Esimerkki

en: Close
fi: Sulje

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Search form
fi: Hakulomake

en: Fluid
fi: Neste

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Copy to clipboard
fi: Kopioi leikepöydälle

en: Accept all
fi: Hyväksy kaikki

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
