UI Suite DSFR (1.0.0-beta7) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Menu
my: မီနူး

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Example
my: ဥပမာ

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
