UI Suite DSFR (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Search
ca: Cerca

en: Container
ca: Contenidor

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Menu
ca: Menú

en: Options
ca: Opcions

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Footer
ca: Peu

en: next
ca: següent

en: Example
ca: Exemple

en: Close
ca: Tanca

en: Accept
ca: Accepta

en: first
ca: primera

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Accept all cookies
ca: Accepta totes les galetes
