UI Suite DSFR (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Search
is: Leit

en: Container
is: Gámur

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Menu
is: Valmynd

en: Options
is: Möguleikar

en: Page title
is: Titill síðu

en: Footer
is: Fótur

en: Close
is: Loka

en: first
is: fyrsta

en: Next page
is: Næsta síða

en: Search form
is: Leitarform

en: Last page
is: Síðasta síða
