UI Suite DSFR (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Menu
ta: பட்டி

en: Color scheme
ta: நிறத் திட்டம்
