UI Suite DSFR (1.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Homepage
et: Veebileht

en: Search
et: Otsing

en: Container
et: Konteiner

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Menu
et: Menüü

en: Options
et: Valikud

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Bottom
et: Alumine

en: Footer
et: Jalus

en: next
et: järgmine

en: Close
et: Sulge

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
